Studio

studio_zdjecie

UNI-SOLO Studio powstało w 2015 roku z połączenia pasji filmowej, działań społecznych i edukacyjnych reżysera i scenarzysty Jarka Wszędybyła oraz producentki i menadżerki projektów kulturalnych Karoliny Śmigiel.

Zaczęło się od reżyserowanego przez Jarka filmu „Wiosna Smoków”, który po wielu perturbacjach potrzebował przyjaznej atmosfery pozwalającej na jego ukończenie.
Stąd pomysł na założenie firmy produkcyjnej, której celem jest właśnie tworzenie przyjaznych warunków do rozwoju projektów filmowych. Interesują nas dokumentalne filmy artystyczne, z zacięciem społecznym, które rozwijają i uwrażliwiają widzów.

Realizujemy też projekty edukacyjne, prowadzimy warsztaty filmowe, w myśl zasady, że film to doskonałe narzędzie do komunikowania się z innymi.

Realizujemy własne produkcje filmowe, koprodukujemy i organizujemy produkcję. Szukamy nowych pomysłów, pomagamy rozwijać scenariusze i szukamy dla nich możliwości realizacji i finansowania. Oprócz tego tworzymy projekty edukacyjne, organizujemy i koordynujemy programy warsztatowe.

Jeśli nasze myślenie o filmie jest Ci bliskie, zapraszamy do kontaktu.